Vítejte na webu studia Rea Pro

fbt
PlayPlay
fbt
PlayPlay
previous arrow
next arrow

Tvoříme s radostí

Star Background

O nás

Rea Pro je studio se širokým záběrem v tematických portfoliích. Máme dlouholetou profesionální zkušenost v oblasti tvorby videa a audia, ať už jde o jednotlivé záznamy, či celkovou prezentaci nebo o komplexní mediální projekt. Naší výhodou je, že nabízíme zpracování videa od prvotního nápadu, přes scénář, realizaci až po finální produkt.

Star Background

Co děláme

Audio

V oblasti audia tvoříme podcasty, audio nahrávky pro informační systémy, reklamní upoutávky, zvukové pozvánky, audioknihy, dramatizace textů, edukativní nahrávky.

Video

V oblasti videa vytváříme klasické videozáznamy z různých společenských akcí, dále produkční videa na klíč, prezentační a reklamní videa.

Projekty

V projektové tvorbě máme široký záběr. Nabízíme možnost moderování akcí a současně jejich záznamu a následného zpracování do finálního videa. Máme zájem také o tvorbu kreativních prezentačních klipů. Speciální nabídkou je kurz rétoriky a mediálních dovedností. Cílem tohoto kurzu je vylepšit komunikační dovednosti klienta před kamerou či v živém projevu ve společnosti.

Produkce

Naše nejnovější práce

Články

Novinky a zajímavosti

Zaujalo vás studio Rea Pro?