Předvolební videokampaň pro Horovizi

Horovize je sdružení nezávislých kandidátů, které kandiduje do komunálních voleb 2022 v Hořovicích. Studio Rea Pro bylo osloveno, aby vypracovalo návrh videokampaně, následně natočilo a vytvořilo klipy, které budou součástí celkové předvolební kampaně sdružení Horovize.

volební stánek Horovize, Porcinkule v Hořovicích

Hořovice jsme navštívili několikrát. Ať už to bylo za účelem zmapování terénu a vytvoření si představy o nejvhodnějších místech k natáčení, nebo za účelem schůzek s týmem Horovize. Nejzásadnější byly přímé natáčecí dny, kdy se intenzívně pracovalo a kdy jsme naštěstí měli i báječné počasí. Další natáčení, tentokrát už bez účasti klientů, protože šlo o dotáčky s cílem nasbírat  materiál ohledně města jako takového, proběhlo už v době, kdy se zároveň usilovně pracovalo ve střižně. První ze série klipů spatřil světlo světa při akci Porcinkule, která se v Hořovicích konala na začátku srpna. Samozřejmě jsme byli u toho. Nejen proto, abychom se ujistili, že vše kolem projekce klipu funguje, jak má, ale také proto, že nás vždy zajímá, jak naše klipy působí na veřejnost a jak je klient spokojen.

volební stánek Horovize, Porcinkule v Hořovicích

Takovéto větší projekty ,,na klíč“ jsou pro nás vítanou záležitostí. Baví nás připravit schéma celé videokampaně, spolupracovat s týmem, ale mít i volnou ruku a možnost uplatnit vlastní nápady.

volební stánek Horovize, Porcinkule v Hořovicích

Stránky sdružení Horovize naleznete zde