O nás

O nás

Jsme Reapro! Společnost, která působí ve stavebnictví, a to především v projekci a realizaci, založena na základě několikaletých zkušeností, úspěchů a poctivé práce.

Našim hlavním cílem je spokojenost zákazníka v rámci dlouhodobého hlediska, proto se zaměřujeme na vysokou kvalitu řešení našich staveb, která začíná už při projektové dokumentaci a navazuje odbornou realizací, kterou docilujeme spolupráci přímo s vybranými dodavateli jednotlivých materiálů a konstrukcí instalovaných na objektu. Zástupci těchto dodavatelů jsou přítomni i na stavbě, tudíž realizace je opravdu dle technologických předpisů jednotlivých systémů. Komplexnost dodávky staveb nám umožňuje dodržet parametry projektových dokumentací a také řešení detailů, které Vám do budoucna usnadní údržbu objektu. Do řešených budov instalujeme nejen kvalitní materiály, ale také systémy technického vybavení. V současné době montujeme zejména tepelná čerpadla, rekuperační jednotky a podlahové vytápění od dodavatelských lídrů na trhu (IVT, NIBE, Aeris, Multibeton, a další).

Věříme, že náš přístup v dlouhodobém měřítku oceníte, a Vaše doporučení je pro nás odměnou.

Historie

Jednatelem společnosti REAPRO je Ing. arch. Jakub Antoš, absolvent architektury a stavitelství na ČVUT v Praze. Od roku 2009 se pohybuje ve stavební praxi v oblasti projekce i realizace. Společnost byla založena na základě několikaleté živnostenské praxe v oboru, během níž byly realizovány desítky stavebních dokumentací a dotačních projektů, současně s realizační výstavbou, (zateplování domů, novostavby, rekonstrukce).

Ing. arch. Jakub Antoš
jednatel
Ing. Matěj Antoš
jednatel

Náš tým

Ing. Jakub Chřibek
projekce
Ing. Kateřina Havlíková
projekce a energetické posudky
David Gaj
realizace staveb